IT Konzultant pro super českou firmu!

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-340565
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímáte se o správu dat, dokumentů a informací?

Bavilo by Vás implementovat řešení na bázi OpenText Suite for SAP?
Analyzovat požadavky zákazníka a navrhovat vhodné řešení na míru?
Integrovat změny do stávajícího systému?
Spolupracovat s vývojáři?
Zaškolovat uživatele?

Hledáme Konzultanta aplikací pro správu dat!

Jsme menší česká firma, kde má slovo jednotlivce ještě váhu a kde každý úspěch umíme pořádně oslavit!

Mezi naše partnery patří třeba Opentext nebo SAP.

Láká Vás příjemné pracovní prostředí, kde Vám vyjdou vstříc a kde si odpočinout můžete třeba u Playstation? Oceníte spoustu certifikací a odborný růst? Možná hledáme právě Vás!

Požadavky

Hledáme uchazeče, který má/ví/zná/umí:

- Ukončené VŠ/SŠ vzdělání technického směru a 2 roky praxe
- Aktivní znalost angličtiny
- Komunikační a prezentační schopnosti
- Základní znalost programování (Java, C#, ASP.NET) výhodou
- Zkušenost s databázemi
- Řidičský průkaz třídy B

Jste to Vy? Dejte o sobě vědět :-)

Benefity

- 4 týdny dovolené + den za každý odpracovaný rok navíc
- Klouzavá pracovní doba (kanceláře jsou přístupné 24/7)
- Spolupráce s mezinárodními týmy
- Možnost cestování po Evropě
- Ovocné pondělky
- Teambuildingy
- Relax room (volant, xbox, boxovací pytel...)
- Možnost práce na IČO i HPP
- Mezinárodně uznávané certifikace