IT Helpdesk - Team leader

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-15-350106
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Podílet se na řízení projektů jako vedoucí týmu, udržovat kontakt s komunitou uživatelů, sledoval požadavky uživatelů až do dokončení, monitorovat zavedené úrovně služeb
  • Kontrola požadavků uživatelů s členy podpůrného týmu
  • Poskytovat podporu pro analýzu a řešení problémů
  • Na základě zpětné vazby od uživatelů vyhodnotit a doporučit vylepšení současného prostředí aplikací a reportů
Požadavky
  • 2–4 roky zkušeností s rolí IT
  • Zkušenosti s nástroji pro monitorování a správu vstupenek, základní znalost serveru Microsoft SQL a moderní webové aplikace
  • Velmi dobré dovednosti v oblasti komunikace a řešení problémů
  • Výhodou jsou zkušenosti s prací v multikulturním prostředí
  • Angličtina na plynulé úrovni, psaná a mluvená, je nutností
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Cafeteria
  • Mobilní telefon a notebook
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Profesní růst