IT ARCHITEKT - OLOMOUC/ZLÍN

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
12-16-348487
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme vhodného uchazeče / uchazečku na pozici IT Architect s možností pracovat z Olomouce nebo ze Zlína.

Pracovní náplň:

  • Vedení technické části produktu
  • Starost o architekturu produktu a její další rozvoj
  • Spolupráce s externími dodavateli, připomínkování a kontrola souladu řešení s původními požadavky
  • Konzultace technických návrhů nových funkcionalit, zodpovědnost za jejich integraci a kontrola výsledného produktu
Požadavky
  • Dobrá znalost webové architektury a mobilních aplikací
  • Znalost a schopnost navrhovat (relační) databáze
  • Orientace v komunikačních technologiích
  • Anglický jazyk (alespoň mírně pokročilý
  • Širší znalostí i dalších oblastí (HW, databáze, přenos a zpracování informací...)
Benefity
  • Obědy přímo ve firmě, případně stravenky
  • Dovolená nad rámec zákonné normy (motivační program podle odpracovaných let ve firmě)
  • Placené profesní kurzy, certifikace na zvýšení znalostí v oboru
  • Opravdu pružná pracovní doba
  • Čerstvé ovoce a zelenina každý den
  • Jazykové kurzy
  • Podpora sportu a volnočasových aktivit
  • Zázemí pro cestu do práce na kole
  • Společenské a sportovní firemní akce

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.