Inženýr zákaznické kvality

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-30-338658
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušené kvalitáře, kteří dokáží jednat se zákazníky a udržovat s nimi dobré obchodní vztahy.

Baví vás elektrotechnika a máte zkušenost z automotive prostředí?

Aktuálně obsazujeme pracovní pozici - Inženýr zákaznické kvality:

- Hledá preventivní a nápravná opatření v oblasti kvality
- Vytváří kontrolní plány
- Ověřuje a tvoří kontrolní instrukce
- Zodpovídá za vypořádání reklamací
- Analyzuje příčiny problémů pomocí moderních měřících přístupů
- Provádí pravidelný reporting

Požadavky

- SŠ/VŠ technického zaměření (výhodou elektro vzdělání)
- Komunikativní AJ
- Zkušenost ve výrobní společnosti zaměřené na elektroniku či automotive (výhodou)
- Znalosti nástrojů kvality (FMEA, 8D, PDCA)
- Prozákaznický přístup

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- Roční bonusy
- Příspěvky na životní/penzijní pojištění (3-8 let 500Kč,nad 8 let 800 Kč)
- Jazykové kurzy a motivační školení
- Školení potřebná k výkonu práce
- Dotované stravování/stravenky