INŽENÝR VÝVOJE MĚŘÍCÍCH METOD A SIMULACÍ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
12-10-376703
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • vývoj a validace měřících metod v oblasti měření elektromagnetických vlastností kompozitních feromagnetických materiálů ve spolupráci s oddělením Měřicí techniky
  • měření kompozitních vzorků a vyhodnocování naměřených dat
  • příprava měřících specifikací
  • spolupráce na vývoji simulačních metod materiálových vlastností s kolegy z Německa
  • transformace simulovaných dat do praxe – spolupráce na vývoji kompozitních materiálů
Požadavky
  • zkušenosti z oblasti měřících metod a simulací
  • VŠ elektrotechnické (preferovaný obor měřící technika nebo simulace elektromagnetických vlastností)
  • vyhláška 50 min. §6
  • aktivní znalost anglického jazyka (denní komunikace)
Benefity
  • pružná pracovní doba (7,5h + 0,5h na oběd)
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • občasné cestování do zahraničí