INŽENÝR VÝROBNÍCH TECHNOLOGIÍ | ELEKTRONIKA

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-18-367559
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Výrobní společnost, která se specializuje na výrobu elektro komponentů pro automotive, hledá nového kolegu na pozici:

INŽENÝR VÝROBNÍCH TECHNOLOGIÍ

Co bude Vaší náplní práce:

  • technická příprava výroby na SMT lince
  • monitoring výrobních zařízení a procesů
  • analýza a navrhování opatření na zlepšení
  • spolupráce na vytváření předpisů pro technickou obsluhu a údržbu zařízení
  • koordinace předvýrobních testů u nových výrobních programů
  • řízení změnových projektů včetně instalace zařízení
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • zkušenosti na podobné pozici minimálně 5 let
  • znalost technologie povrchové montáže (SMT)
  • znalost výrobních technologií a postupů údržby
  • komunikativní znalost angličtiny
  • vyhláška 50/1978 Sb., §5
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost projektového řízení, analytických a statistických metod
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 6 dní zdravotního volna
  • 13. plat
  • příspěvek na dojíždění
  • pružná pracovní doba
  • další zaměstnanecké benefity