INŽENÝR VE STAVEBNICTVÍ

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 62 000 Kč
Referenční číslo
8-5-404236-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Práce na investičních projektech
  • Příprava technických podkladů a dokumentace
  • Výběrová řízení, tvorba posudků k nabídkám
  • Dohled a kontrola správnosti a efektivity
  • Technický dozor při realizaci projektů
  • účast na kontrolních dnech
  • Spolupráce napříč odděleními
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ stavebního směru nebo k tomu přiměřená praxe
  • Znalost platné legislativy související s přípravou, realizací i kolaudací staveb (zákon č. -186/2006 Sb.) výhodou
  • Výhodou praxe v energetice, plynárenství, chemii či petrochemii
  • výhodou realizace větších investičních akcí
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • po zaučení možnost HO
  • pružná pracovní doba s pevnou složkou (37,5h týdně)
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
  • odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel