INŽENÝR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ

Lokalita
Obor
Referenční číslo
4-9-396017-9
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici INŽENÝR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ.

Náplň práce:

  • příprava výrobní a montážní dokumentace
  • uvedení do provozu a servis důlní zdvihací techniky po celém světě
  • spolupráce se zahraničními zákazníky
  • návrh systémové koncepce a elektrických schémat
  • testování zákaznických produktů na míru
  • technická podpora prodeje pro splnění požadavků zákazníků
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání v oblasti elektro
  • AJ na úrovni min. B1
  • ochota cestovat do zahraničí (20% roku)
  • zkušenost s prací s řídícími systémy, s návrhem elektro řídících komponent v oblasti výkonové elektroniky a PLC
  • zkušenost s pohony s proměnnými otáčkami
  • znalost mechaniky a hydrauliky a funkční bezpečnosti
  • schopnost diagnostikovat příčinu problémů a nastavit vhodné nápravné opatření
  • dobré dovednosti v oblasti analýzy dat

VÝHODOU:

  • znalost aplikací elektrických zdvihacích zařízení
  • znalost MMC, pohonů, rozvaděčů NN/VN
  • orientace v E3/E-plán
  • povědomí o řídících systémech (AC800M, AC500, 800xA)
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost práce na home office
  • roční finanční bonus
  • mobilní telefon + notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • praktické využití anglického jazyka v praxi
  • příspěvek na stravování
  • multisport karta
  • moderní jazykové kurzy
  • školení a profesní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)
  • práce s moderními technologiemi
  • firemní akce (team building)
  • možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)