INŽENÝR MaR| PLC| Elektroinženýr| až 50 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-9-366562
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se na mostecko INŽENÝR MaR a programátor PLC!

Co se od Vás na pozici bude očekávat?

  • PC a PLC programování výrobních technologií
  • Odstraňování poruch strojního zařízení z pohledu diagnostiky
  • Zálohování projektů
  • Sběr dat z výrobních zařízení
  • Zadávání změn do elektro dokumentace (EPLAN)
  • Programování robotů (ABB, Kuka, Fanuc)
  • Spolupráce na přestavbách stávajících technologií nebo rozjezd nových zařízení
Požadavky

Koho na pozici hledáme?

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní angličtinu
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost AutoCAD, Simatic, Sinumeric, TIA Portal, SQL, RobotStudio, EPLAN výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Power Point apod.)
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Flexibilita, komunikativnost, ochota dále se vzdělávat
Benefity
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • Zaměstnanecké výhody
  • Osobní ohodnocení
  • Variabilní složka mzdy
  • Odměna za docházku na měsíční i pololetní bázi
  • Vánoční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Cafeteria systém
  • Stravenky
  • Dotované stravování