Inženýr logistiky

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-21-399624-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Usilujete o profesionální seberealizaci a zároveň chcete přispět ke změnám v jedné z významných mezinárodních společností? Hledáte dobře finančně ohodnocené zaměstnání, kde byste využili své znalosti logistiky a jazyků?

Využijte příležitost zúčastnit se výběrového řízení na pozici:

Inženýr logistiky :

  • Analýza stávajících logistických toků
  • Návrh automatizačního řešení logistiky
  • Spolupráce s techniky nově vznikajícího automatizačního týmu
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Předchozí praxe v logistice výrobní společnosti
  • Znalost Tecnomatix Plant Simulation
  • Dobrá znalost angličtiny
  • Dobré prezentační a komunikační dovednosti
Benefity
  • 13.plat
  • týden dovolené navíc
  • osobní ohodnocení až do výše 25 %
  • příspěvky na stravování a dopravu
  • životní pojištění