INŽENÝR KVALITY | PRAHA | ROZJEZD NOVÉHO PROJEKTU

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-30-344918
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v kvalitě a chcete se podílet na rozvoji nového výrobního závodu v Praze? Chcete se na pár týdnů podívat do ciziny a zúčastnit se tam školení?

Tak čtěte dál! Aktuálně totiž hledáme zajímavé kandidáti na pozici:

INŽENÝR KVALITY | PRAHA | ROZJEZD NOVÉHO PROJEKTU!

Náplní Vaší práce bude:

  • komunikace se zákazníky a dodavateli v oblasti kvality
  • zavádění postupů kvality při spouštění nových projektů
  • řízení procesu nápravných opatření – odstraňování závad v kvalitě ve výrobě
  • organizace a řízení interních a externích auditů
  • správa a optimalizace systému řízené dokumentace
  • aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování kvality ve výrobě
  • tvorba a udržování FMEA, kontrolních plánů, Flow Chartu a další související dokumentace
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického typu
  • angličtina pro denní využití
  • znalost norem ISO 9001, ISO 13485, IATF 16949
  • zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti kvality
  • znalost MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • roční bonus
  • zkrácená pracovní doba
  • roční Lítačka
  • Multisport karta
  • rozjezd zcela nového projektu