INŽENÝR KVALITY | elektro - němčina | až 55 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 51 000 Kč
Referenční číslo
2-18-355681
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní společnost v oblasti výroby ELEKTRONIKY, zejména nákupu komponent, návrhu, vývoje a osazování desek plošných spojů hledá zkušeného INŽENÝRA KVALITY s němčinou!

Jste zvyklý jednat se zákazníkem a řešit kvalitativní prvky, reklamace, a spolupodílet se na vytváření, udržování a zlepšování procesů? Pak jste náš člověk!

Náplň práce:

  • V rámci projektového týmu jste partnerem pro přidělené zákazníky v záležitostech jakosti
  • Řešení zákaznické reklamace, vypracovávání 8D reportů a organizace nápravných opatření
  • Agenda interních kvalitativních problémů
  • Analýza dat a vypracování zprávy o jakosti
  • Zodpovědnost za vstupní a výstupní kontroly
  • Zodpovědnost za provedení přidělených interních auditů
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického směru (elektrotechnika výhodou)
  • Komunikativní znalost NĚMČINY PODMÍNKOU!
  • Znalost elektrotechnické výroby PODMÍNKOU!
  • Znalost technik systémů managementu kvality VÝHODOU
  • Pokročilá znalost aplikací MS Office
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby (příchod 7:00-9:00, odchod 15:30-17:30)
  • 13. plat
  • Roční valorizace mzdy
  • Příspěvek zaměstnavatele na závodní stravování (firemní kantýna)
  • Příspěvek na penzijní připojištění 2% z HM
  • 25 dní dovolené
  • Služební telefonní číslo vč. služebního mobilního telefonu (možnost výběru)
  • Možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na kulturu/sport/volný čas - kolektivní akce
  • Možnost jazykového vzdělávání (AJ, NJ)
  • Firemní akce (večírky, dny otevřených dveří,...)
  • Odměny při pracovních a životních jubileích
  • Občerstvení na pracovišti