INŽENÝR KVALITY, až 40 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-30-345509
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme spojku mezi výrobou a kvalitou! Potřebujeme člověka, který zajistí požadavky zákazníka ve výrobním procesu. Musí mluvit anglicky a být odolný vůči stresu. Potřebujeme, aby byl schopný vést tým inspektorů kvality.

Kromě toho bude:

  • Řešit kvalitativní problémy výroby, reklamace
  • Zlepšovat interní ukazatele kvality
  • Realizovat nápravní opatření
  • Analyzovat data, připravovat reporty a audity
Požadavky

Minimálně SŠ vzdělání technického směru

Předchozí zkušenost s kvalitou ve výrobní firmě (znalost např. s 8D reportů)

Angličtina min. na úrovní B1 (pro kontakt s divizi a zákazníky)

Organizační schopnosti

Benefity
  • měsíční a půlroční bonusy za plnění cílů
  • dotované stravování (obědy už za 23-27 Kč)
  • penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč po zkušební době
  • příspěvek na dopravu do výše 2500 Kč
  • příspěvek na školku (500 Kč/m-c)
  • příspěvek za doporučení nového zaměstnance
  • příspěvek na jazykové vzdělání do výše 1200 Kč
  • 5 týdnů dovolené po 1. roce práce
  • prestižní odborná školení
  • velmi pestrý systém odměňování formou kafeterie (např. za zlepšovací nápady, k narozeninám apod.)
  • příplatky za přesčasy a směnný provoz
  • podpora při relokaci a další.