TEAM LEADER KVALITY

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
4-30-347685
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme příležitost pro Ty, kteří mají zájem a chuť být součástí nových výzev ve výrobní společnosti, v oblasti kvality!

Hledáme zkušeného KVALITÁŘE - leadera, s praxí z výrobní společnosti, a který dokáže zrealizovat své nápady!

Budete se podílet na nastavování nových procesů, budete zodpovídat za kvalitu výroby, delegovat menší tým, řešit problémy ve výrobě, budete se účastnit auditů a úzce komunikovat s klienty!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti z výrobní společnosti - ideálně strojírenské
  • komunikativní AJ - denní používání - nadřízený je cizinec
  • znalost nástrojů kvality - 8D reporty, 5WHY, ISHIKAWA, FMEA...)
  • zkušenosti s audity
  • schopnost řešit problémy ve výrobě
  • samostatnost, kreativita
  • zodpovědný přístup k práci
  • týmovost
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 90,- Kč
  • možnost věci inovovat