INŽENÝR KVALITY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
4-30-337752
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme příležitost pro Ty, kteří mají zájem a chuť být součástí nových výzev ve výrobní společnosti, v oblasti kvality!
Hledáme zkušené KVALITÁŘE, s praxí z výrobní společnosti, a kteří dokáží zrealizovat své nápady!

Budete se podílet na nastavování nových procesů, budete zodpovídat za kvalitu výroby, řešení problémů ve výrobě, účastnit se budete auditů a úzce komunikovat s klienty!

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* zkušenosti z výrobní společnosti jako INŽENÝR KVALITY
* komunikativní AJ - denní používání - nadřízený je cizinec
* znalost nástrojů kvality - 8D reporty, 5WHY, ISHIKAWA, FMEA...)
* zkušenosti s audity
* schopnost řešit problémy ve výrobě
* samostatnost, kreativita
* zodpovědný přístup k práci
* týmovost

Benefity

* týden dovolené navíc
* flexibilní pracovní doba
* stravenky v hodnotě 90,- Kč
* možnost věci inovovat