Inženýr kvality

Plný úvazek
Mzda
37 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-10-348021
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazujeme pozici inženýra kvality do přední plzeňské výrobní firmy.

Dáváme šanci i absolventům s kratší praxí/stáží.

Budete mít na starosti především zákaznickou kvalitu, monitorovat trh a zjišťovat zpětnou vazbu na produkt. Stanete se součástí všech fází vývoje nového produktu, ve kterých budete zjišťovat vady a nedostatky. V neposlední řadě budete komunikovat s dalšími odděleními jako je výroba, nákup, vývoj apod.

Zajímá Vás více informací? Přihlaste se na pozici zasláním Vašeho životopisu :)

Požadavky
  • VŠ vzdělání - elektrotechnické zaměření

nebo SŠ vzdělání s relevantní praxí

  • vyhláška 50
  • praxe ve výrobní společnosti
  • práce na PC - MS Office
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
Benefity

Společnost nabízí:

  • 25 - 27 dní dovolené
  • náborový bonus v hodnotě 20 000 Kč
  • finanční bonusové ohodnocení - jednou za půl roku
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • každoroční navyšování mzdy
  • závodní stravování
  • možnost jazykových kurzů
  • flexibilní pracovní doba