Inženýr dodavatelské kvality

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
16-10-376738
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s řízením kvality ve výrobní nebo přímo automotive společnosti, komunikuješ plynule v angličtině a hledáš novou pracovní příležitost?

Jednu takovou tu máme! Rozšiřujeme tým a hledáme kandidáty na pozici Inženýr dodavatelské kvality na Vyškovsko.

Co bude tvým úkolem?

  • podporovat PPAP proces dodavatele, přezkoumáním a schvalováním podání PPAP dodavatele, zahrnující jakékoli požadované sledování a koordinaci dílčích vzorků
  • podporovat výrobní závod splněním technických a kvalitativních požadavků veškerých komponentů od dodavatele
  • řídit oznámení od dodavatelů, jejich odezvu, omezení, určení příčiny, nápravná opatření a uzavření problémů s kvalitou dodavatele pomocí interní databáze sledování dodavatelů.
  • sledovat všechny náklady související s dodanými komponenty se špatnou kvalitou a / nebo servisem; shrnout tyto náklady a sdělit dodavateli prostřednictvím procesu záznamů
  • měsíční reporting výkonů a kvality dodavatele
  • ochota jezdit na služební cesty a provádět audity u dodavatelů (řidičák sk B)
  • podílení se na zavádění nových projektů do výroby a participace na odstranění roadblocků
Požadavky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • minimálně 2 roky praxe v oblasti řízení kvality (výrobní nebo automotive prostředí)
  • znalost IATF 16949, VDA
  • znalost statistických metod
  • znalost nástrojů (8D, 5Why, Ishikawa...)
  • aktivní znalost anglického jazyka nutností
  • znalost MS Office, především PowerPoint a EXCEL
Benefity

Co nabízíme navíc?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • po zkušební době měsíční 10% bonus z fixní mzdy
  • prosincový bonus k výplatě 30% z fixní mzdy navíc
  • flexipassy
  • multisportkarta
  • jazykové kurzy a další vzdělávání