INŽENÝR BIOMEDICÍNY | DENNÍ SMĚNY | I PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
5-13-398921-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovného INŽENÝRA/TECHNIKA BIOMEDICÍNY, který se připojí k našemu týmu na soukromé klinice. Vhodné i pro ABSOLVENTY! Vše rádi zaučíme :)

Na starosti budete mít například:

  • zajištění správného fungování zdravotnických přístrojů a zařízení
  • asistenci při výkonech a zajišťovat správného fungování zdravotnických přístrojů
  • spolupráci s lékaři a dalším zdravotnickým presonálem na klinice
  • sledování nových trendů a vývoje v oblasti zdravotnických přístrojů a kardiologie
  • zkvalitňování poskytovaných služeb
Požadavky
  • způsobilost k výkonu povolání biomedicínský inženýr/technik (podle zákona č.96/2004 Sb.)
  • praxe na obdobné pozici výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 free days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění