INŽENÝR AUTOMATIZACE s AJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-30-338410
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud máte zkušenosti s vedením projektu v oblasti automatizace, hovoříte anglicky, pak právě Vás hledáme!

Náplň práce:

- propojení s projektovým inženýrstvím, výrobou a zákazníkem v rámci realizace programu
- poskytování technické podpory
- řešení výrobních procesů (řešit snižování nákladů a optimální kvalitu)
- koordinace a řízení programu
- pravidelné schůzky se zákazníky (řešení případných problémů)
- implementace technických řešení
- sledování časových harmonogramů projektů

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru, nebo SŠ vzdělání s patřičnou praxí v oblasti automatizace
- plynulá znalost AJ (úroveň B2)
- velmi dobré komunikační schopnosti, pro-zákaznicky orientovaný typ člověka
- schopnost řešení problémů
- MS Office

- 13. plat (na základě plnění osobních cílů a výsledku společnosti)
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- možnost RELOKAČNÍHO BALÍČKU
- penzijní pojištění
- smlouva ihned na dobu neurčitou
- jazykové vzdělávání
- firemní akce