Interní auditor

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
8-3-375475
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jeho revírem jsou předpisy, kontroly a audity.Hledám interního auditora, který se domluví skvěle angllicky a cestování pro něj není žádný problém.

Náplň práce:

Identifikace a hodnocení rizikových oblastí

Spolupráce s týmem 19 auditorů

Kontrola spolehlivosti a integrity finančních informací

Kontrola prostředků ochrany majetku

Ekonomické a efektivní využívání zdrojů

Rozvíjet funkci IA a zavádění nových postupů a rozsahů

Zaručovat efektivitu vnitřních kontrol ve finančním výkaznictví

Monitorovat procesy společnosti, zajišťování včasné aktualizace dokumentace

Provádět interní audity ve společnosti a podporovat jejich přípravu

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ ekonomického, právního nebo podobného zaměření (není podmínkou, pokud je dostatečná praxe)
  • minimálně 3 roky zkušeností interního auditora
  • zkušenosti z oblasti financí
  • znalost nástroje MEGA
  • plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem (denní komunikace)
  • analytické myšlení a silné organizační dovednosti
  • pragmatický přístup, aktivní řešení problémů
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • připravenost cestovat (až 50%) - včetně mezinárodních míst
  • aktivní řidičské schopnosti (sk. B)
Benefity
  • odměny a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • sick day
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
  • zvýhodněné půjčky zaměstnanců
  • zdravotní péče - očkování
  • vynikající možnosti dalšího rozvoje
  • rozšířené zkušenosti a profesionální know-how
  • spolupráce s dalšími profesionály IA na mezinárodní úrovni
  • práce s pokročilými analytickými systémy
  • tato pozice by mohla být východiskem pro mezinárodní kariéru
  • Home Office