INTERN QUALITY AUDITOR

Referenční číslo
4-30-344826
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zaměstnání v krásném prostředí, kde byste využili své dosavadní zkušenosti z oblasti auditu v automotive? Práce pro významnou společnost na pozici "INTERN QUALITY AUDITOR" se zajímavými benefity čeká na Vás!!!

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • Plánování a provádění interních auditů procesu, systému a výrobků
  • Řízení a realizace příprav na audity
  • Příprava ročního programu auditů
Požadavky
  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • znalost FMEA, PPAP, 8D, apod.
  • zkušenosti v oblasti auditování 2 roky
  • znalost anglického jazyka pro denní komunikaci podmínkou
  • znalost norem 16949, ISO 9001, ISO 19 001, VDA 6.3, 6.5
Benefity

Nabízíme Vám:

  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • zkrácený týdenní pracovní úvazek
  • příspěvek na dopravu
  • možnost závodního stravování
  • roční bonusy
  • nejnovější technologie
  • další rozvoj a kariérní růst