Inside sales support/B2B - milovníci kávy

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
19-1-364968
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte rádi nové výzvy? Máte zkušenosti z obchodu, ale také z administrativy? Máte zkušenosti s B2B? Chcete tyto zkušenosti uplatnit v menší rodinné firmě provoněné kávou?

Pak se hlaste k nám!

Koho do našeho týmu hledáme? Zodpovědného samostatného člověka, který dokáže být ale i bez problému týmovým hráčem, nevadí mu být flexibilní - u nás jeden den není, jako druhý a je zapálený pro to, co dělá.

Co bude tvá náplň práce:

  • generování nových kontaktů a projektů prostřednictvím telefonu a e-mailu
  • komunikace a jednání s mezinárodními zákazníky v segmentu OCS / B2B
  • vytváření individualizovaných nabídek v návaznosti na otevřené projekty
  • plánování schůzek
  • aktualizace CRM systému
  • zajištění interní komunikujte s cílem optimalizovat kvalitu služeb, zajistit obchodní růst a spokojenost zákazníků

Lokalita Praha 9

Nástup možný ihned!

Kontrakt na dobu neurčitou!

Požadavky
  • sš nebo vš vzdělání
  • Velmi důlěžitá je zkušenost z B2B
  • komunikativní AJ - většinu času bude v AJ komunikovat s vedením
  • prokazatelné zkušenosti z obchodu
  • zaměření na plnění cílů
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • školení a vzdělávací aktivity
  • občerstvení na pracovišti včetně kávy zdarma
  • proplacení jízdenky na MHD