INSIDE SALES | Možnost i zkráceného úvazku! :-)

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 43 000 Kč
Referenční číslo
16-23-397739-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme parťáka pro náš INSIDE SALES!

Nemáš rád/a lidi a nebaví Tě s nimi komunikovat? Administrativa a práce na PC Ti přijde jako pěkná nuda? A sem tam si k tomu střihnout nějakou marketingovou aktivitu, tak to už je úplně přes čáru? Pak stojíš na špatném inzerátu, protože přesně to Tě u nás čeká! :-)

  • Na této pozici budeš v kontaktu s lidmi na denní bázi - zejména s našimi zákazníky - budeš jejich pravá ruka!
  • V praxi to vypadá tak, že od nich zjistíš potřebné informace, nebo naopak poskytneš info ty jim.
  • Jaké informace? - tak třeba ohledně poptávek, dodacích termínů, fakturace apod.
  • Poté zadáš všechna data do systému a vytvoříš potřebnou dokumentaci.
  • Budeš také tvořit nabídky, SPRAVOVAT OBJEDNÁVKY.
  • Marketingové oddělení máme v zahraničí, ale sem tam potřebuje podporu - např. vstupní data o tom, co jsou naši zákazníci zač, jaký je u nich potenciál dalšího rozvoje nebo jak se s nimi spolupracuje.

Na pozici je možný i částečný úvazek (30 hodin týdně)!!!

Požadavky
  • Min. SŠ s maturitou
  • Praxe v oblasti customer servise, inside sales, podpora obchodu/prodeje/nákupu, back office
  • Komunikativní AJ (slovem i písmem - komunikace s kolegy ze zahraničí)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 Sick days
  • Měsíční bonus až 5.000 Kč
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • Stravenky 100,- Kč
  • Multisport karta
  • Odměny za neabsenci, bonusy za výročí
  • Mnoho zaměstnaneckých akcí - cyklo-akce, pravidelný badminton, běžecké závody, výlety, vstupenky na hokej
  • Dlouhodobé jazykové kurzy