Inhouse lawyer

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
19-17-353362
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte právní praxi, ale advokátní kancelář není úplně ten pravý směr, kterým byste se rádi vydali? Hledáte uplatnění pod zastřešením stabilní stavební společností, která dbá na životní prostředí?

Pokud ano, máme tu pozici právě pro Vás!

Co by Vás čekalo?

  • obchodní právo - smlouvy o dílo a licenční smlouvy
  • Práce s dokumenty v angličtině i češtině
  • Zřizování bytových družstev
  • Spolupráce s externími advokátními kancelářemi
  • Úzká kooperace s vedením společnosti
  • Znalost pracovního práva a daňových zákonů

Nástup: Ihned

Lokalita: Praha Karlín

Požadavky
  • ukončené VŠ vzdělání
  • orientace na detail
  • výborná znalost znalost AJ
  • orientace na občanský zákoník
  • kreativní myšlení - vždy se snažit najít tu správnou cestu
Benefity
  • 4 - 5 týdnů dovolené
  • občasná možnost home office
  • notebook
  • mobilní telefon
  • teambuildingy
  • občerstvení na pracovišti
  • prostředí rodinné designové společnosti