IFRS Specialista až 100 000Kč

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
13-3-359306
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pracujete více než 5 let v oblasti finančního výkaznictví? Ovádáte projektové řízení a máte znalost standardu IFRS? Chcete pracovat ve společnosti, která je evropským leaderem v oblasti bankovních a finančních služeb?

  • Vedení projektu (finanční část) při nastavování standardu IFRS 17
  • Tvorba metodologického nastavení
  • Analýza a navrhování nových procesů, management jejich implementace
  • Podílení se na nastavení procesu sestavování výkazů dle IFRS 17
  • Úzká spolupráce s účetním oddělení, controllingem, reportingem, IT nebo pojistnými matematiky
  • Řízení stakeholderů
  • Reportování přímo CFO
Požadavky
  • 5+ let zkušeností v relevantní oblasti
  • Znalost finančního výkaznictví (v oblasti pojišťovnictví – výhodou)
  • Zkušenost z finančního controllingu/reportingu nadnárodní společnosti
  • Velmi dobré komunikační schopnosti v českém a anglickém jazyce
  • Zkušenosti s vedením projektu
  • Proaktivita a samostatnost
Benefity
  • 13. plat
  • Stravenky v hodnotě 85 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova