HR TÝMOVÁ ASISTENT/KA, 26 000 Kč #Graftonspirit

Plný úvazek
Mzda
26 000 Kč
Referenční číslo
13-1-375327
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Tě obor HR, ale nevíš, kde začít? Zkus to u nás!

Právě totiž hledáme někoho, kdo bude oporou konzultantů a pomůže jim s denní agendou. Náš nový vysněný asistent/ka je organizovaná, dynamická a trošku kreativní osoba, která se nesmí bát zvednout telefon ani v angličtině.

Tvou náplní práce bude:

  • hledání nových talentů a jejich přímé oslovování
  • aktivní práce na sociálních sítích (FB, LinkedIn aj.)
  • inzerce pracovních nabídek na všemožných portálech
  • telefonický kontakt s kandidáty, ověřování informací dle CV
  • organizace pohovorů
  • práce v interní databázi
  • administrativní podpora a drobný reporting

Neboj, na všechno Tě zaškolíme :)

Tak co, cítíš v kostech, že jsi naší novou pravou rukou?

Zašli nám své CV a okus #GRAFTONSPIRIT! Těšíme se na osobní setkání v našich nových kancelářích na Nám. Republiky.

Rádi Tě v našich řadách uvítáme v průběhu června/července 2021.

Mzda: fixní 26 000 Kč/m + 10% kvartální bonus

Požadavky

Potřebujeme, aby:

  • Tě bavil facebook a další sociální sítě
  • ses nebál/a oslovit kandidáty ani v AJ, ale česky musíš taky umět, jak když bičem mrská
  • Ti to pálilo a nechyběla Ti komunikativnost
  • stres bylo cizí slovo
  • jsi byl/a zodpovědný, proaktivní a samostatný
Benefity

Jaké máme bonusy?

  • kvartální bonus 10%
  • stravenkový paušál
  • Benefit Plus karta (1000 Kč/m)
  • motivační finanční odměny za výsledky a soutěže
  • 28 dní placeného volna
  • Multisport karta
  • jazykové kurzy a pravidelná školení v oblasti HR
  • telefon i pro soukromé účely
  • kariérní růst
  • kanceláře v centru Prahy
  • skvělé teambuildingy
  • sem tam dortík a chlebíček :)