HR SPECIALISTA | VZDĚLÁVÁNÍ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-14-382325
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě HR a právě uvažuješ o změně? Tak to pro tebe máme skvělou zprávu! Rozšiřujeme tým, a proto hledáme dalšího parťáka. Už máš v HR něco za sebou? Tak čti dál!

Co ti bude svěřeno:

  • vzdělávání ve společnosti (adaptační trénink, zákonná školení, jazykové vzdělávání)
  • komunikace s dodavateli a zaměstnanci
  • příprava školení
  • podílení se na implementaci korporátní strategie
  • příprava reportů, analýz, prezentací
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • nutná znalost zákoníku práce
  • AJ musí být na úrovní B2 (denní komunikace)
  • pokročilá znalost Excelu
  • samostatnost, organizační schopnosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • dotované závodní stravování