HR SPECIALISTA SR. - projektový analytik

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
11-14-348613
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Oblast HR Vám není cizí a zároveň máte dobrý vztah k číslům a analýzám? Chcete se účastnit zajímavého projektu v oblasti personalistiky? Máte znalosti v rámci katalogizace pracovních pozic a s tím spojenými procesy? K tomu se domluvíte výborně anglicky?

Pak se nám přihlaste na pracovní pozici

HR SPECIALISTA - projektový analytik

Vaší náplní práce bude:

  • účastnit se zajímavého projektu v oblasti personalistiky
  • získávat data, analyzovat, reportovat a prezentovat výsledky managementu společnosti
  • pracovat v MS Excelu, a také v SAPu
  • podílet se na implementaci standardů, procesů a nástrojů v jednotlivých závodech společnosti
  • participovat na tvorbě a úpravě popisu pracovních pozic a jejich zařazení
  • komunikovat s jednotlivými závody a získávat od nich potřebná data
  • atd.

Zajímá Vás více? Pak nám zašlete svůj životopis!

Požadavky
  • min. bakalářské vzdělání
  • velmi dobrá znalost angličtiny (min. B2 mluvenou formou)
  • praxe v oblasti personalistiky min. 3 roky
  • výborná znalost práce v MS Office (zejména MS Excel)
  • skvělé analytické dovednosti
  • uživatelská znalost SAP výhodou
  • znalost procesu katalogizace pracovních pozic
  • procesně zaměřená osobnost, dobrý vztah k číslům
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
Benefity
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • penzijní připojištění
  • kulturní akce
  • parkovací místo v centru města
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office (až 2 dny v týdnu)