HR specialista - senior

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-14-386312
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní společnost hledáme HR specialistu - senior. Pozice je vhodná pro někoho, kdo již v má v tomto oboru zkušenost na obdobné pozici. Pokud máte zájem se podílet spolupráci s touto společností, čtěte dál.

Náplní práce bude:

  • Kompletní zajištění náborů
  • Zajištění administrativy při započetí a ukončení pracovního poměru
  • HR administrativa a podpora zaměstnanců
  • Komunikace směrem k vedení i k zaměstnancům
  • Administrace docházkového systému ANET
  • Příprava podkladů pro zpracování mezd
  • Podpora koordinace celofiremních akcí a interních školení
  • Zajišťování interní komunikace napříč společností.

Lokalita: Praha Jesenice

Nástup 1.1. 2022

Požadavky
  • Předešlá zkušenost z HR min. 5 let
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office
  • Samostatnost, pečlivost
Benefity
  • 1. roční bonus
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Flexi pass
  • Levnější stravování v kantýně
  • Flexibilní pracovní doba
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění