HR specialista s NĚMČINOU| CHOMUTOV

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
8-12-346193
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme do PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ nového kolegu/ kolegyni se znalostí německého jazyka.

!!Zástup za mateřskou dovolenou!!

Co se od Vás bude očekávat?

  • Nábory nových zaměstnanců.
  • Zajišťování zdravotních prohlídek.
  • Tvorba a realizace plánu zapracování a vzdělávání.
  • Zpracování ročního plánu vzdělávání, včetně jednání s externími školiteli.
  • Správa kvalifikační matice a podpora vedoucích zaměstnanců v jejich personální práci při ročních pohovorech.
  • Podpora při zpracování mezd a správy docházky.
Požadavky

Co musíte splňovat na pozici Referent personálního oddělení:

  • SŠ vzdělání ekonomického/ personálního zaměření
  • 2 roky zkušeností v oblasti personalistiky
  • Německý jazyk na velmi dobré úrovni - B2
  • Znalost MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Organizační a komunikační schopnosti, časovou a místní flexibilitu
  • Řidičské oprávnění skupiny B
Benefity
  • 24 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenky