HR specialista | LIBEREC

Referenční číslo
11-14-401273-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s personální administrativou a vzděláváním? Domluvíte se anglicky? Orientujete se v SAP a umíte zpracovávat data v MS Excel? Výborně! Do HR týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici HR specialista.

Co budete mít na pozici HR SPECIALISTA na starosti?

  • zajišťování procesu vzdělávání zaměstnanců
  • komunikace v angličtině ohledně školení a fakturace
  • komunikace s dodavateli
  • správa e-learningového portálu
  • pravidelný reporting
  • podílení se na zpracování podkladů pro dotace na vzdělávání
  • spolupráce s relevantními institucemi
  • organizace akcí pro školy (veletrhy apod.)
  • občasný nábor zaměstnanců
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici (zkušenosti s agendou rozvoje výhodou)
  • aktivní znalost AJ (min. B2)
  • znalost MS Office Excel, SAP výhodou
  • řidičský průkaz skupina B
Benefity
  • 5 týdnů placené dovolené
  • 13. plat
  • pružná pracovní doba
  • dotované závodní stravování
  • vzdělávací program, jazykové vzdělávání
  • roční bonusy a prémie
  • sportovní a kulturní akce
  • mobilní telefon a notebook