HR SPECIALISTA| CHOMUTOV

Plný úvazek
Mzda
0 - 35 000 Kč
Referenční číslo
8-14-351688
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vysokoškolské vzdělání a v oblasti personalistiky/ HR se pohybujete již nějakou dobu? Pokud hledáte pracovní uplatnění na chomutovsku, tak nám neváhejte poslat svůj životopis!

Co se od Vás bude na pozici HR SPECIALISTA vyžadovat?

  • Správa modelů odměňování ve společnosti
  • Analýza dat trhu vztahujících se k odměňování a benefitům
  • Vytváření reportů, analýz a statistik
  • Správa systému Kafeterie
  • Spolupráce se mzdovou účetní – podklady
Požadavky

Co byste měli na pozici splňovat?

  • VŠ vzdělání (ekonomie, personální management, andragogika, psychologie)
  • 3 roky zkušeností v oblasti lidských zdrojů/ HR
  • Zkušenosti s oblastí odměňováním zaměstnanců
  • Zkušenosti s řízením projektů v oblasti lidských zdrojů
  • MS Office - především MS Excel
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Benefity
  • Roční finanční odměna
  • 55 % příspěvek na stravné (teplá jídla na pracovišti)
  • Kafeterie - 6.000 bodů/rok (kultura, vzdělávání, sport, dovolená, zdraví)
  • Příspěvek na životní pojištění – 300 Kč/měsíc
  • Osobní placené volno - dle odpracovaných let (až 5 dní)
  • Peněžitá odměna při odchodu do důchodu a při dovršení životního jubilea 50-ti let, ostatní jubilea