HR SPECIALISTA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-14-394063
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete se stát členem HR týmu v silné společnosti vyrábějící filtrační techniku?

Na starost budete mít určitou skupinu zaměstnanců, kde budete zodpovídat za kompletní operativu v oblasti HR, tedy systém školení, nábory a podobně. V rámci svého rozvoje budete směřovat k tomu, abyste uměl/a plně zastoupit funkci HR Generalisty.

Budete také zodpovídat za samostatně svěřené projekty pod vedením HR Managera, kdy budete spolupracovat napříč všemi útvary. Možnost vaší seberealizace a rozvoje je tedy velká.

Požadavky
  • praxe v oblasti HR
  • organizační dovednosti
  • proaktivní přístup k řešení problémů

Výhodou bude znalost zákoníku práce, zkušenosti s náborem a vzděláváním zaměstnanců.

Benefity
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno
  • Prémie, 13. plat
  • Flexibilní pracovní doba,
  • 2x týdně home office
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní/životní připojistění
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy, školení