HR Specialista

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
11-14-364978
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s náborem? Baví Vás práce s lidmi a chcete pracovat v automotive?

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici: HR Specialista

Co Vás čeká:

  • Organizace pohovorů s uchazeči o zaměstnání
  • Spolupráce s personální agenturou zprostředkovávající agenturní zaměstnance
  • Administrativa spojená s nástupem a výstupem zaměstnanců
  • Spolupráce s příslušným úřadem práce ohledně nabídky volných pracovních míst, přihlašování a odhlašování cizinců
  • Vytváření podkladů k reportům
  • Organizace periodických lékařských prohlídek
Požadavky
  • Praxe alespoň 1 rok
  • SŠ vzdělání
  • MS Office (MS Excel)
  • Znalost systému Power Key
  • Znalost Zákoníku práce
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • jazykové kurzy