HR SPECIALISTA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-14-379423
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se zodpovědný/á a spolehlivý/á PERSONALISTA/PERSONALISTKA! Baví Tě práce s lidmi, empatie, kreativita a odpovědnost Ti není cizí? No tak pojď k nám do týmu!

Do našeho stabilního týmu silné společnosti hledáme PERSONALISTU/PERSONALISTKU, který/á se bude starat o naše stávající i nové zaměstnance.

Co bude Tvou náplní práce?

  • Administrativa spojená s personální činností
  • Správa docházkového systému
  • Vzdělávání zaměstnanců
  • Personální marketing
  • Plnování pracovníků
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Reporting
Požadavky
  • Alespoň SŠ vzdělání
  • Znalost pracovněprávních předpisů je nutností!
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Znalost cizího jazyka
  • Zodpovědnost, spolehlivost a časová flexibilita
  • Zázemí stabilní, nadnárodní společnosti, která se neustále vyvíjí a rozrůstá
  • Možnost seberealizace a seberozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění