HR Specialist, Plzeň

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-14-363470
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost v oblasti náboru a baví Vás sociální sítě? Láká Vás práce na personálním oddělením ve významné plzeňské výrobní firmě, kde se mimo pohovorů budete věnovat i personálnímu marketingu? Skvělé! Máme příležitost přesně pro Vás. Aktuálně totiž obsazujeme pozici HR Specialisty v Plzni!

A co Vás čeká a co se naučíte? Pozice bude hlavně o náboru výrobních a administrativních pozic. Bude potřeba trochu té kreativity při vytváření inzerce a hledání zdrojů, kde kandidáty nabírat. Takovým zdrojem budou i sociální sítě, které bude potřeba nějakým způsobem spravovat a prezentovat zde naší společnost. Firma je zahraniční, a tak se tu a tam ani personalista nevyhne komunikaci v angličtině.

Zaujali jsme Vás tímto popisem? Zašlete svůj životopis a dozvíte se víc.

Požadavky
  • minimálně SŠ vzdělání
  • zkušenost s vedením pohovorů
  • znalost sociálních sítí
  • znalost práce v MS Office - oceníme především Excel
  • základní komunikativní úroveň anglického jazyka
  • pozitivní přístup, nadšení pro práci
  • ochota vzdělávat se a učit se novým věcem
Benefity
  • pravidelné navyšování mzdy
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • mimořádné odměny za nadstandardní výkon
  • letní a zimní bonus ve výši 50 % - 100 % základní mzdy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • roční příspěvek 4800 Kč pro využití na sportovní a kulturní aktivity
  • příspěvek 2500 při uzavření sňatku, narození dítěte, odchodu do důchodu
  • odměna za odpracované roky