HR SPECIALIST | LIBEREC | AŽ 55 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
11-14-405723-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený v oblasti HR? Dorozumíš se anglicky? Pak čti dál!

Do naší nadnárodní společnosti hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR SPECIALIST.

Co u nás budeš mít na starost?

  • agendu nástupů a výstupů zaměstnanců
  • správa pracovních smluv a souvisejících dokumentů
  • denní využívání SAPu
  • správa agendy odměňování: odměny, benefity, navyšování mezd dle platných směrnic apod.
  • řešit agendu spojenou se zaměstnáváním cizinců, včetně vyřizování a prodlužování víz.
  • zpracovávat HR reporting a spravovat HR směrnice.
Požadavky

Požadavky na pozici:

  • AJ na komunikativní úrovni min.B1
  • praxe v HR oblasti
  • zkušenost s HR ve větší výrobní společnosti
  • týmový duch a spolehlivost
  • znalost SAPu a MS Office
  • znalost zákoníku práce
Benefity

Co Ti můžeme nabídnout my?

  • 5 týdnů placené dovolené
  • notebook a telefon
  • roční bonus
  • dotované závodní stravování
  • závodní lékař, zdravotní preventivní program
  • vzdělávací program, jazykové vzdělávání
  • sportovní a kulturní akce
  • poradenství zaměstnancům hrazené zaměstnavatelem
  • karta Multisport (částečně hrazeno zaměstnavatelem)