HR recruiter/generalista

Plný úvazek
Částečný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-14-347811
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pestrou práci v oblasti HR? Hledáme šikovného generalistu, který bude zaštiťovat i nábor. Můžete se u nás tedy těšit na různorodou a pestrou práci, která Vás zaručeně bude bavit!

Lokalita Praha

Nástup ihned

Požadavky
  • Předchozí zkušenosti s pobobnou pozicí alespoň 1 rok
  • Angličtina na pokročilé úrovni - denní komunikace v AJ
  • Dobré organizační schopnosti a smysl pro detail
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • 5 sick days
  • Možnost home office
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Cafeterie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce a team buildingy