HR podpora, home office, 42 - 43 000 Kč/m.

Plný úvazek
Mzda
42 000 - 43 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
13-14-405773
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte Češtinu nebo Slovenštinu na úrovni rodilého mluvčího? Domluvíte se plynule Anglicky?

Máte zkušenosti z administrativních pozic/zákaznického servisu a zajímáte se o HR?

Pokud ano, těšíme se na váš životopis!

Pracovní náplň:

  • Podpora zaměstnanců a manažerů (převážně po telefonu, e-mailu nebo interním chatu)
  • Práce s interním a ticketing systémem
  • Řešení dotazů týkající se benefitů, mezd, dovolené, správy dat, nástupu a ukončení pracovního poměru, atd.
  • Eskalace dotazů, které nelze vyřešit
  • Podílení se na tvorbě/zlepšování interních procesů

Nástup: asap

Lokalita: Praha 8 (hybridní model/home office)

HPP smlouva na jeden rok s možností prodloužení

Požadavky
  • plynulá Angličtina a Čeština
  • Předchozí zkušenosti se zákaznickým servisem/administrativou
  • Znalost MS Office
  • Ochotu pracovat na směny
  • Proaktivní a komunikativní osobnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • multisport karta
  • stravenková karty nebo příspěvek na práci z domova