HR NOVÁČEK|RECRUITER|ÚSTÍ NAD LABEM

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-14-402587
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěl/-a bys pracovat v HR, ale nemáš ještě žádnou praxi? Máš chuť učit se novým věcem, jsi komunikativní a máš drive?

Přidej se do přátelského týmu v Ústí nad Labem.

  • graftonspirit #pridejseknam

Na co se můžeš těšit?

  • budeš zodpovědný/-á za celkový proces náboru kmenových zaměstnanců (od inzerce volných pozic, přes selekci životopisů, až po vedení pohovorů a prezentaci kandidátů našim klientům)
  • denně budeš v kontaktu s našimi klienty, jak písemně, tak telefonicky a nebudou chybět ani občasné osobní schůzky
  • drobné administrativě se nevyhneš, ale nic, čím bychom tě zahltili
Požadavky

Přejeme si:

  • nadšení a zájem o oblast HR
  • zkušenosti z administrativy, zákaznického servisu, HR nebo obchodu alespoň 1 rok výhodou
  • angličtina je výhodou, nikoliv podmínkou
  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič podmínkou
Benefity
  • až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené
  • 2 dny HO/týden (po zaučení)
  • 2 sick days/rok
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok
  • stravenkový paušál (60Kč/den)
  • příspěvek na životní/důchodové pojištění (po 2 letech)