HR MARKETING SPECIALIST

Referenční číslo
12-14-385611
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Cítíš se v oblasti marketingu a PR jako ryba ve vodě? Máš k tomu i zkušenosti z oblasti lidských zdrojů? Tak nám dej o sobě vědět!

Pro mezinárodní strojírenskou firmu přijmeme kolegu či kolegyni na pozici HR MARKETING SPECIALIST!

Co bude náplní tvé práce?

  • vše, co se týká marketingu a PR se zaměřením na HR marketing a interní komunikaci
  • správa webových stránek
  • realizace marketingových kampaní, včetně analýz a vyhodnocení
  • tvorba PR článků, katalogů, letáků, brožurek apod.
  • organizace firemních akcích
  • spolupráce s kolegy z koncernového marketingového oddělení
Požadavky

Co od tebe očekáváme?

  • min. 2 roky praxe v oblasti marketingu (HR marketing výhodou)
  • zkušenost s řízením projektů většího rozsahu
  • orientace v oblasti práce s analytickými nástroji jako např. Google Analytics
  • samostatnost
  • zkušenost s prací v grafických programech výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • kreativní myšlení
Benefity

Co ti nabízíme?

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • zajímavou práci v mladém kolektivu
  • motivační bonus
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové a odborné školení
  • pružná pracovní doba