HR MANAGER

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
11-14-389118-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pracuješ v oboru HR alespoň 5 let? Jsi vůdčí povaha? Angličtina je pro tebe samozřejmostí?

Pak neváhej a pošli mi tvé CV!

Tvojí prací bude:

  • příprava dokumentů jako jsou například pracovní smlouvy, dohody, výpovědi atd.
  • odpovědnost za nábor nových zaměstnanců
  • školení pro obchodní jednotky a potřeby koučování vedoucích pracovníků
  • správa a kontrola výpočtů/procesů mezd a bonusů pro zaměstnance
  • udržování databázi Oracle
  • příprava reportů, statistik a rozpočtování
  • kontrola na dodržování postupů a směrnic
Požadavky
  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici 5 let
  • znalost pracovního práva a HR procesů
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • motivovaný a zodpovědný přístup k práci
Benefity
  • zajímavá a samostatná práce
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • stabilita pracovního týmu
  • dobré pracovní podmínky a ohodnocení