HR KONZULTANT/-KA, 35 000 - 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
13-14-364862
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Vás oblast lidských zdrojů a máte již podobné pracovní zkušenosti, které byste chtěli zúročit?

Zajímá Vás i rozvíjení obchodních vztahů s klienty?

Chcete se zdokonalit v oblasti náboru zaměstnanců, ale třeba i v administrativě související s pracovním poměrem?

Pak pojďte využít příležitosti a přihlaste se do výběrového řízení na pozici HR KONZULTANT/-KA!

Jsme jedničkou na trhu poskytovatelů personálních služeb s více než dvacetiletou tradicí a naše práce nás baví. Umíme hodně pracovat a naše práce nám umožňuje neustálý profesní rozvoj, ale rádi spolu zajdeme po práci i na skleničku.

Naše práce zahrnuje:

  • rozvíjení obchodních vztahů s klienty
  • komunikaci s klíčovými klienty pobočky a spolupráci na bázi dlouhodobého partnerství
  • aktivní oslovování nových klientů
  • odpovědnost za celkový proces náboru zaměstnanců (od inzerce volných pozic, přes selekci životopisů, až k vedení pohovorů a prezentaci kandidátů našim klientům)
  • zpracovávání pracovních smluv a administrativní agendy související s pracovním poměrem zaměstnanců
  • poskytování poradenství v pracovně právní oblasti a mzdové / daňové problematice a to směrem k našim klientům, kandidátům a zaměstnancům

Nástup: dohodou

Pracoviště: Praha 1

Mzda: 35 - 50 000 Kč, na výši své mzdy budete mít největší vliv vy a strop u nás nenajdete

Požadavky

Od svých budoucích kolegů očekáváme následující:

  • zájem o oblast HR a relevantní pracovní zkušenost (HR nebo obchodní sféra)
  • pokročilou znalost angličtiny, častá komunikace s cizinci
  • samostatnost v práci a rozhodování, ale zároveň týmový duch
  • obchodní nadšení
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • multitasking, protože někdy musíme dělat mnoho věcí najednou
  • schopnost rychle se učit
  • otevřenost, proaktivitu a schopnost pracovat v dynamickém prostředí
Benefity

A co na oplátku nabízíme my?

  • stravenky, kartu Benefit+, Multisport kartu
  • 30 dní placeného volna
  • jazykové kurzy
  • sick days
  • pravidelná školení a kontinuální vzdělávání v komplexní HR problematice
  • kancelář v centru Prahy
  • příjemný a přátelský tým
  • atraktivní finanční ohodnocení a další benefity