HR GENERALISTA | HUMPOLEC | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Referenční číslo
6-14-378373
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti HR? Chcete zkusit novou výzvu na poli lidských zdrojů? Pak musíte vědět, že Vaše šance na Vysočině přišla právě nyní!

Vaší zodpovědností bude:

  • správa a vedení HR dokumentace
  • rozvoj HR strategií, řízení procesů ve spolupráci s HR MANAŽEREM
  • nábor a výběr nových zaměstnanců
  • zodpovědnost za dodržování směrnic, pravidel a předpisů v oblasti HR
  • firemní komunikace (administrace webových stránek, LinkedIn, interní komunikace)
  • jednání s externími dodavateli a úřady
  • reporty, statistiky, prezentace, podklady pro mateřskou společnosti
  • vést a aktualizovat vzdělávací systém zaměstnanců
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti HR, mezinárodní výrobní společnost
  • angličtinu na plynulé úrovni slovem i písmem
  • osobnostní předpoklady, tj. aktivní, kreativní, zodpovědná osobnost, silné řídící a organizační schopnosti
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
Benefity
  • finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • dovolená navíc
  • pružná pracovní doba
  • stravenky
  • telefon, notebook