HR Generalista

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
16-14-371246
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenost v HR, komunikativní znalost anglického jazyka a máš rád/ráda výzvy? V tom případě hledáme právě Tebe!

Pro výrobní společnost na jihu Moravy hledáme kandidáty/ky na pozici: HR Generalista.

Co bude tvojí náplní práce?

  • nábor zaměstnanců (dělnické i THP pozice)
  • zpracování docházky a podkladů pro mzdy
  • podílení se na tvorbě nových směrnic a procesů ve firmě
  • provádění interních školení a tréninků
  • hodnocení zaměstnanců, příprava teambuildingů aj.
Požadavky

Co očekáváme?

  • předchozí zkušenost v HR a náboru zaměstnanců, zkušenost z výrobní společnosti a na obdobné pozici výhodou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • orientace v zákoníku práce
  • zkušenost s přípravou pracovně právní ch dokumentů
  • pohodová, komunikativní, proaktivní, dynamická, samostatná osobnost
Benefity
  • závodní stravování
  • možnost občasného HO
  • jazyková výuka