HR GENERALIST | PRAHA 1

Plný úvazek
Mzda
48 000 - 52 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-14-406588
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta, advokátní kancelář v centru Prahy, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici HR Generalist.

Jsi komunikativní, otevřený a vždy pozitivně naladěný? Domluvíš se anglicky a vyznáš se v HR problematice? Máš již praxi na podobné pozici?

Pak možná hledáme právě Tebe!

Co by bylo náplní Tvé práce?

  • aktivně se podílet na náboru a výběrových řízeních od A do Z
  • zajištování inzerce, zpracování životopisů, účast na pohovorech
  • administrace pracovně právních dokumentů a benefitů
  • zodpovědnost za onboarding, koordinace vstupních školení
  • podpora v oblasti personálního marketingu
  • podpora právního, IT, marketingového a finančního oddělení

Nástup: Ihned

Lokalita : Praha 1

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání