HR Generalist

Referenční číslo
19-12-344867
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás oblast HR a máte již v tomto směru zkušenosti?

Umíte velmi dobře anglicky a chcete být součástí mezinárodní společnosti, kde se můžete učit od nejlepších?

Ano? Tak neváhejte zaslat Vaše CV! Právě obsazujeme pozici HR Generalist!

Vaší náplní práce na pozici HR Generalist bude:

  • Zajištěné on-off boarding procesu včetně
  • Zpracování příslušné pracovněprávní dokumentace, koordinace náborových procesů
  • Administrace spojená s benefity
  • Koordinování a vylepšování interních procesů, zajišťování přesnosti dat
  • Komunikace napříč společností
  • Mnoho dalšího

Mzda: Dle zkušeností

Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky
  • Velmi dobrá znalost zákoníku práce a EU předpisů
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Ochota cestovat
Benefity

USP

1. Prostředí VIP klientů

2. Rozsáhlý vzdělávací program (osobní rozvoj, zaměření na to co ho baví)

3. Možnost posunu v rámci společnosti i do jiného oddělení

4. Úplně nové kanceláře na Pankráci (4/2018)