HR BUSSINES PARTNER

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
6-14-403831-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě oblast HR a máš alespoň 5 let praxi v oboru?

Jsi zkušený personalista co se nebojí žádné výzvy?

Hledáme personalistu, co dokáže být srdcem naší společnosti, vnímat potřeby zaměstnavatele i zaměstnanců a pohybovat se v oblasti HR jako ryba ve vodě.

Jsi to ty?

Pak tobě nabízíme pozici HR BUSSINES PARTNER :)

Tvým úkolem bude:

  • Talent Management - nábor a přijímání zaměstnanců.
  • Plánování vzdělávání, rozvoj a kariérní růst zaměstnanců
  • Spolupráce s managementem firmy při vytváření, odměňování a hodnocení zaměstnanců.
  • Komunikace s jednotlivými útvary společnosti
  • Sledování legislativních změn v oblasti pracovně právní problematiky.
  • Organizace veškerých personálních činností
  • Příprava a vedení veškeré personální agendy
Požadavky
  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • Min 5 let zkušeností v mezinárodní firmě v oblasti HR
  • Komunikativní AJ na úrovni B1
  • Velmi dobrý MS Office
  • Orientace v legislativě
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • být dobrým týmovým hráčem
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatek na zdraví ve výši 1500,- Kč
  • Preventivní lékařská péče
  • Příplatek na dojíždění ve výši 1000,- Kč
  • Penzijní připojištění