HR BUSINESS PARTNER | TĚŽEBNÍ SPOLEČNOST

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-14-401993-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte bohaté zkušenosti v HR? Jste komunikativní a samostatný? Domluvíte se anglicky?

Pokud ano tak pro Vás máme zajímou pozici pro těžební společnost!

Vaším úkolem bude:

  • implementace personálních procesů
  • řízení programů týkající se pracovněprávních vztahů a zaměstnaneckých vztahů s cílem zajistit soulad s požadavky zákona a stávajícími procedurami
  • přispívat k rozvoji firemní strategie v oblasti talentů
  • vzdělávání a rozvoj zaměstnanců (technických dovedností, soft skills, legislativní školení)
  • školení zaměstnanců
  • vyhodnocování kvality vzdělávacích a školících aktivit
  • vytvářet HR akční plány
  • správa budgetu
  • podpora náborů
  • podpora manažerů v oblasti pracovního práva a spolupráce s odbory
Požadavky
  • 2-3 roky praxe na podobné pozic (ideálně v mezinárodním prostředí)
  • znalost Zákoníku práce ČR
  • dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
  • ochota cestovat
Benefity
  • Roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované stravování
  • Možnost home office
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění