HR Business Partner

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
9-14-382262
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi jako HR Bussiness Partner a ambice stát se součástí stále rostoucí společnosti?

Budete pravou rukou Site managera a managerů z dalších oddělení v různých záležitostech týkajících se zaměstnanců.

Budete zastřešovat HR procesy pro společnost a budete klíčovou osobou pro komunikaci s agenturami práce.

Co můžete od pracovní pozice očekávat?

  • Zodpovědnost za nábor, odměňování zaměstnanců, mzdovou agendu
  • Zodpovědnost za veškerou pracovně-právní legislativu
  • Tvorbu nových procesů - hledání nových možností vylepšení
  • Vedení týmu HR Specialistů
Požadavky
  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti HR na obdobné pozici ve větší společnosti
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Znalost HR procesů
  • Orientace na úspěch, zaměření na zákazníka
  • Organizační schopnosti
  • Vedení týmu
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Služební vůz
  • Služební notebook + mobil
  • Zaměstnanecké slevy na firemní prodejně
  • Multisport karta
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech